środa, 15 stycznia 2014

Szybka reklama

Z powodu nawału nauki przed sesją, nie mam czasu pisać, więc wpadam tylko z małą reklamą, mimo, że prawie nikt tu nie wchodzi. Niemniej, jeśli uda mi się trafić chociaż do jednej czy dwóch osób, to już będzie sukces :)

Otóż, bawimy się z panem J. w projektowanie nadruków na koszulki! Każdego, kto ma kilka groszy w nadmiarze i śni po nocach o niepowtarzalnych, unikalnych, wspaniałych t-shirtach, zapraszam tutaj:
Póki co, nie ma się czym chwalić, bo stworzyliśmy dopiero dwa projekty, ale zabawa podoba nam się na tyle, że w najbliższym czasie możecie spodziewać się większej ilości naszych prac. Przewidujemy nadruki i humorystyczne i poważniejsze, bardziej męskie, bardziej kobiece, w różnych stylach i barwach, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.Pamiętajcie, wspomaganie finansowe biednych studentów to bardzo dobry uczynek :D

5 komentarzy:

 1. Super sprawa. Po prawdzie od dłuższego czasu sama chciałam się czymś takim zająć, zasady współpracy wydają się proste. Niestety reklama w moim przypadku trafiła na niezbyt podatny grunt, kilka groszy w nadmiarze mi się nie przytrafia ;) Ale koty są super, chętnie popaczę co tam jeszcze wymyślicie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze, nie liczę na kokosy z tego interesu, zwłaszcza, że autor pracy dostaje tylko prowizję. Większa prowizja = większa cena koszulki = mniejszy popyt.
   Ale nie ma tego złego, daje mi to motywację do rysowania, do nauczenia się (w końcu) obsługi Photoshopa w trochę bardziej zaawansowanym stopniu, ewentualny zysk traktuję w tym przypadku jako sprawę drugorzędną. Za to mam świetną zabawę, a sama myśl, że komuś może wpaść w oko jakiś mój bazgrołek na tyle, że będzie chciał mieć go na koszulce, daje mi dziką satysfakcję. Pozostaje tylko czekać na chętnych :)

   Usuń
  2. Mechanizmów rynkowych mi nie trzeba tłumaczyć ;) Ale rozumiem dobrze tę ciekawość, sama bym chętnie zobaczyła czy ktoś chce coś mojego nosić, nawet jakbym miała nic na tym nie zarobić. Tam jest jakaś maksymalna liczba nadruków, które można wystawić?

   Usuń
  3. Nie zaobserwowałam żadnych limitów, ale pewności nie mam. Okaże się dopiero, jak dotrzemy do takowego :)
   Ale ponoć jest limit ilości założonych sklepów.

   Usuń
  4. W regulaminie też się nie doszukałam o jakimś limicie nadruków, sklepy można mieć 3. W każdym razie dzięki za info i bodziec do działania ;)

   Usuń